Kosmetika

 

V kosmetickém salonu BlackGold Beauty na adrese Chudenická 1083/20, Praha 10 – Hostivař na vás čekají příjemné chvíle relaxace v přátelském prostředí. Nabízíme také vouchery v příznivých cenových relacích!

Chemický peeling
Novou kosmetickou metodou je chemický peeling, který odstraní známky stárnutí, pigmentové skvrny, žilky a vrásky.

Co je metoda chemického peelingu?
Jde o rychlý způsob omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu. Je vhodný pro všechny, kdo chce rychlé zlepšení pleti. Ošetření trvá několik minut, při kterém se použije peelingová směs různých látek, nejčastěji jde o hydroxy-kyselinu.Nanáší se směs pomocí štětečku a samotná regenerace je vidět hned po zákroku.

Jaké máme peelingy?
V závislosti na hloubce narušení pleti lze volit koncentraci. Hovoříme tedy o peeling povrchový, středně hluboký a hluboký. Při aplikaci se nejčastěji používá kyselina glykolová, Jessnerův roztok, TCA či Tretinoin. Tyto látky se používají v určitých koncentracích a délkách nánosu na pleť.

Kdo je vhodným kandidátem?
Chemcký peeling zcela nenahradí chirurgické postupy. Ale celkově zlepšuje vaši pleť a dodává mladistvý vzhled. Ti, co trpí hlubokými jizvami nebo akné, může lékař doporučit jiný postup. Před zákrokem se velmi často doporučuje nanášení krémů s nízkou koncentrací kyseliny glykolové, které zlepší celkový efekt. Určitě nezapomeňte kosmeticku informovat o případných alergiích na některé prostředky.

Ošetření je zcela nebolestivé, proto není nutné ani lokální umrtvení. Velmi výjimečně se objevuje lehké štípání. Po zákroku se vytvoří malé stroupky, které během pěti dnů zmizí, protože se pokožka začne olupovat. Po dobu ošetření se vyhněte slunečnímu záření a užívejte krémy s vysokým ochranným faktorem.

Chemický peeling docílí toho, že budete vypadat mladě a svěže. Pleť se zregeneruje a na nějaký čas zůstane krásně vypnutá a jemná. Po nějaké době je možné peeling zopakovat.

 

                                                                                  Chemický peeling 

890 Kč

Pro citlivou pokožku máme také řešení formou BETA Peeling s ENZYMATICKÝM Peeling 

450 Kč

 

 

 DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE
Po slunění ideální forma ošetření pleti. Jde o velmi jemnou metodu přístrojového ošetření bez vedlejších účinků. Vhodný pro ženy i muže a na všechny typy pleti! Přijďte dopřát odpočinek vaší pleti a dát ji sametově zářivou jiskru!

Každá z nás je originální a naše pleť má proto své specifické požadavky. Podle toho k vám budu také přistupovat. Pracuji s kosmetickými přípravky značky SynCare českého výrobce, které jsou specifické vysokým účinkem a obsahem aktivních látek. Proto tuto značku využívají nejen kosmetické salony, ale také lékaři. Je určena pro všechny typy pleti. 95% kosmetiky SynCare neobsahuje parfém, je čistě na přírodní bázi.

Základní ošetření pleti, speciální ošetření problematické pleti se sklonem k akné, speciální ošetření normální, smíšené, mastné a suché – dehydrované pleti a pleť s kuperozou/rozšířené cévky

 

 

nově AMPULE PŘÍMO DO VAŠÍ PLETI

 cellular calming (hydratace s kyselinou hyaluronovou)
maris collagen (čistý kolagen na vitalitu a tonus)
rostlinné kmenové buňky (výživa ,pružnost a pevnost)
DMAE anti-wrinkles therapy (velmi účinné na mimické vrásky)
elasticity vitamin C (velmi rychlé omlazení pleti)

Všechna ošetření lze provádět i s přístroji jako jsou ultrazvuková špachtle a biostimulační laser, zejména na zapracování séra a obličejových masek.

CENÍK

Základní ošetření*
*Základní ošetření obsahuje: odlíčení pleti a očí, povrchové čištění a tonizace, peeling, úprava obočí popř. barvení + barvení řas. Dle dohody, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, maska dle výběru +závěrečný krém.

590 Kč (60 – 80 min)

Speciální (dle rozsahu a požadovaného úkonů)

AKNÉ  OŠETŘENÍ 
 850/ 90 – 120 min.

HYDRATAČNÍ PÉČE a PROJASNĚNÍ PLETI
750 Kč / 90 min.

PROTIVRÁSKOVÁ PÉČE
Okamžitý a rychlý efekt díky ampuli DMAE a DERMABOTEXINU
990 Kč / 90 min.


Všechna ošetření jsou včetně masáže obličeje a šíje. Muži jsou též vítáni! I pro Vás máme ošetření, výběr je široký… 

Indická masáž hlavy
Velmi účinná antistresová masáž!
290 Kč / 30 min.

Liftingová masáž obličeje
Zejména pro ženy 35+, kde již začíná chybět kolagen a pleť je unavena. Výsledky jsou neuvěřitelné, přijďte si vyzkoušet a přesvědčit se!
650 Kč / 50 min.

Včetně masky dle výběru.

 

KOSMETICKÁ MASÁŽ OBLIČEJE VELMI RELAXAČNÍ
 VČETNĚ ZAPRACOVÁNÍ SÉRA GALVANICKOU ŽEHLIČKOU
320 Kč / 30 min.

 

Parafínový zábal
Nejen v zimě je třeba ošetřovat ruce, k čemuž skvěle poslouží zábal v parafínové lázni
80 Kč

 

   Cukrová pasta a  VOSK (depilace)
Metoda cukrové depilace je považována za méně bolestivou. Je zvláště vhodná pro depilaci na citlivých                           místech a oblíbená pro brazilskou depilaci (tedy odstranění chloupků z intimních partií). A nejenom tam,                                                        depilují se také nohy a podpaží. Je to rychlé a efektivní.

Brazilská depilace (intimní partie)
450 Kč

Nohy dle rozsahu
290 až 390 Kč

Podpaží
190 Kč

Brada / Ret / Tváře 
(voskem francouzské značky)
100 Kč /

 

 

  LUXUSNÍ

RELAXAČNÍ kosmetický balíček ( 100 min )
1190 Kč

(Kombinace z masáží – 30 min- Indická masáž hlavy/Kosmetická masáž obličeje – Parafínový zábal – odlíčení pleti a očí – povrchové čištění a tonizace – peeling (gommage-prášek z perel nebo španělský písek ), – úprava obočí popř. barvení + barvení řas, – Na výběr hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí/diamantová mikrodermabraze,zapracování séra + ampule dle typu pleti galvanickou žehličkou,vitamín  A nebo vitamín C dle typu pleti,maska dle výběru (krémová nebo alginátová  a závěrečný krém dle typu pleti ).

 

 

 

Kontakty

 

Masáže

Jiřina Jesziková
j.jeszikova@seznam.cz
+420 704 129 629

Kosmetika

Jiřina Jesziková
j.jeszikova@seznam.cz
+420 704 129 629

 

OTEVÍRACÍ DOBA

Út+St+Čt   8:30-20:30

Po a Pá  10:00 – 20:00

So – Ne 15:00 – 20:00 (nebo dle domluvy)

Státní svátky – VOLNO

Prodlužování řas

Jiřina Jesziková
j.jeszikova@seznam.cz
+420 704 129 629